Internet żywo komentuje: “Macierewicz, co Ty gadasz?”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Były minister MON odwiedził studio wRealu24, żeby skomentować wydarzenia z Gdańska i opowiedzieć, co myśli o obecnej sytuacji w Polsce.

Macierewicz wypowiedział się na temat Adamowicza i okoliczności morderstwa, by przejść do sprawy zmian w rządzie. Minister przyznaje, że jest na miejscu – jakby chciał powiedzieć, że zmiany nie zaszły. Dodał, że robi tyle na ile mu obecna sytuacja pozwala i sprawę zmian bagatelizuje, ponieważ jest w komisjach i pracuje nad wprowadzeniem obcych wojsk do Polski.

Antoni Macierewicz zachęcał redaktora wRealu24 do ponownego głosowania na PiS, ponieważ według niego żadna partia nie dokonała tak “głębokich zmian społeczno-gospodarczych”.

Przy tym wszystkim interesująca jest postawa dziennikarza, który nie zadaje trudnych i wrażliwych pytań ministrowi, a wręcz przytakuje na wszystko.

Macierewicz powiedział, że należy mieć się wojsko, ponieważ Rosja nam na nic nie pozwoli. Dodał, że w Polsce powstaje lobby moskiewskie, które się prezentuje “niemal publicznie, wręcz chwali się swoją moskiewskością”.

Były minister przyznaje, że stosunki polsko- żydowskie wyszły na plus, ponieważ rząd Izraela przyznał, że nie było polskich obozów śmierci.

Macierewicz bagatelizuje sprawę roszczeń i wskazuje na “marginalne” poparcie dla tych działań w kongresie USA. 50 kongresmanów i podpis Trumpa to niewiele wg. Macierewicza…

Pytania od widzów były chyba ustalone wcześniej.” – komentują internauci.
Nie padły trudne i kontrowersyjne pytania, chociaż takich było najwięcej.

Komentarze mówią same za siebie. Na pierwszych sto wszystkie są negatywne. Widzowie nawet się odgrażają, że przestaną oglądać i wpłacać pieniądze, ponieważ nie chcą słuchać propagandy USA i Izraela, którą według widzów głosi Macierewicz.

YouTube.com

https://medianarodowe.com/rz-jacek-kurski-moze-przestac-pelnic-funkcje-prezesa-tvp/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY