Trzaskowski chce, by szkoły uczyły o „romofobii”, „transfobii” i „klasizmie”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Żadna tragedia nie powstrzyma polityków od uprawiania propagandy i wymyślania coraz to nowszych pomysłów na promocję – nawet w tak tragicznych okolicznościach. Jednym z takich polityków jest obecny prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski, który postanowił smierć P. Adamowicza wykorzystać.

– „Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję @SutrykJacek za inspirację” – napisał na Twitterze Trzaskowski

Wypowiedź ta nie sugeruje dyskusji na ten temat, ale widać tu, że już zdecydował o wydaniu władzom szkół konkretnych poleceń.

Rafał Trzakowski jest przekonany, że edukowanie dzieci w szkołach wzorem Wrocławia, gdzie prezydent Jacek Sutryk zapowiedział, że chciałby, by w szkołach jego miasta indoktrynowano uczniów przeprowadzając lekcje o „mowie nienawiści”.

Pomysł indoktrynowania dzieci, wciągania ich w polityczne gry na tyle spodobał się Trzaskowskiemu, że także on chce, by warszawskie szkoły przeprowadziły seanse prania mózgów.

Z infografiki, którą opublikował na portalu Twitter wynika, że dzieci mają się uczyć o: „ableizmie” „romofobii”, „klasizmie”, „ageizmie”, „transfobii”, „homofobii” itp.

Strach pomyśleć czym „karmione” będą dzieci i młodzież z warszawskich szkół.

Nczas.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY