Wolność, szacunek, tolerancja? Nie do końca…

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Po śmierci Pawła Adamowicza w internecie zawrzało. Z jednej strony nie milknęły kondolencje i słowa wyrażające ogromną skruchę i ubolewanie nad śmiercią prezydenta Gdańska, z drugiej zaś nastąpiła eskalacja olbrzymiego hejtu. Hejtu związanego nie tylko z osobą Adamowicza, ale również stronnictwami politycznymi.

Największe echa politycznych potyczek słychać na Twitterze i Facebooku.

Jedną z osób, która w ostatnim czasie “żywo” zareagowała jest były minister w rządzie SLD Andrzej Celiński.

Najwidoczniej byłego ministra kultury, kultura nie obowiązuje…

Paranoja sięgnęła zenitu, za wszystko odpowiedzialni są Kaczyński i Rydzyk!

Pojawiają się również głosy, czy aby politycy i internauci nie przesadzają? Wspólne marsze, oświadczenia ministrów, wystąpienia publiczne, zebrania pod Zachętą, palenie świeczek w oknach i robienie z Adamowicza świętego – to wszystko polityczna gierka. Polityczna szopka trwa – wszystko pod płaszczykiem troski o śp. prezydenta Gdańska…

https://twitter.com/KapelinskiWoj/status/1084863496494481409

Są też tacy, którzy dopytują: dlaczego policja działa tylko po szkodzie? Escape roomy, a teraz ściganie za wpisy w internecie. Czy policja robi coś zanim dojdzie do medialnego nagłośnienia danego przestępstwa?

https://twitter.com/KrzyKasprzak/status/1084769372248391680

Co prawda, to nieliczne głosy. Jest wiele paskudnych, hejterskich wpisów, są też takie, które można nazwać kubłem zimnej wody na rozgrzane głowy polskich polityków. Jedno jest pewne – zginął człowiek, aż człowiek.

Twitter.com/Facebook.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY