Sędzia o skazanym imigrancie: To jego niegodne Francji zachowanie napędza ksenofobię

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Trzech imigrantów, którzy zmuszali uczniów do zakupu narkotyków zostało skazanych na 4 lata więzienia i zakaz pobytu. Nie pomogła linia obrony, jakoby imigranci byli uchodźcami politycznymi.

Ani, Mohamed i Imed mieli podobną taktykę działania wobec swoich ofiar. Zmuszali licealistów do kupna narkotyków – do zapłaty przymuszali groźbami, pokazywali uczniowi m.in. nóż, którym go zaatakują jeśli nie dojdzie do “transakcji”.

https://twitter.com/delestoile/status/1083326225177866240

Za każdym razem wymuszali od uczniów pieniądze, uczniowie wypłacali imigrantom nawet do kilkuset euro. Kupno narkotyków filmowali, aby potem szantażować uczniów.

Imigranci zostali jednak szybko zidentyfikowani przez policję. Aby wymknąć się wymiary sprawiedliwości oskarżeni próbowali oszukać psychiatrów i udawali m.in. schizofrenię. Mimo wszystko zostali skazani na 4 lata pozbawienia wolności oraz stały zakaz pobytu we Francji.

Tuż po ogłoszeniu wyroku brat jednego ze skazanych krzyknął w stronę przybyłej na rozprawę publiczności: “To niemożliwe, jest uchodźcą politycznym”. Sędzia szybko zripostował wypowiedź imigranta: “To jego niegodne Francji zachowanie napędza ksenofobię”.

laprovence.com
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY