Amerykanin lizał domofon. Szuka go policja

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Człowiek uwieczniony przez domową kamerę CCTV to 33-letni Roberto Daniel Arroyo. W sobotę rano w Salinas w Kalifornii z lubością przez trzy godziny oddawał się oblizywaniu domofonu amerykańskiej rodziny.

Bardzo wyraźne nagranie pokazuje mężczyznę opartego głową o intercom przed drzwiami, “zajmującego się” urządzeniem pod kilkoma różnymi kątami.

W domu, podczas incydentu, nie było rodziców, były same dzieci. Na szczęście spały i nie musiały patrzeć na tego dziwnego osobnika.

Właściciele znaleźli nietypowe ujęcia, gdy rano przeglądali materiał z nocy. Sylvia Dungan, właścicielka mieszkania, powiedziała w rozmowie ze stacją KION 5/46 News, że była zdziwiona ilością materiału nagranego w nocy.

„Przeglądam, 5 rano? Mój syn nie wraca do domu przed szóstą rano, więc kto to, do cholery, jest?„ –opowiadała.

W szybkim czasie zaalarmowała policję, która stwierdziła, że materiał jest na tyle wyraźny, że szybko zidentyfikują sprawcę.

Wezwani policjanci stwierdzili, że domofon u rodziny Dunganów nie musiał być jedyną “ofiarą” Arroyo, ale sąsiedzi po prostu nie mają zainstalowanych kamer – w związku z czym nie mogą być pewni tego czy ich domofon nie został oblizany.

Myślałem, że widziałem już wszystko, ale to przechodzi ludzkie pojęcie” – powiedział Alfred Santos, jeden z sąsiadów Dunganów.

RP.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY