Muzułmanie napisali do 3,5-latki: “Święty Mikołaj nie istnieje. Dobrze ci tak”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Mała dziewczynka podczas Świąt Bożego Narodzenia znalazła w pudełku z prezentem pod choinkę zamówionym u Świętego Mikołaja kartkę z napisem “Święty Mikołaj nie istnieje. Szeh!” “Szeh” to po arabsku “Dobrze ci tak!” – tłumaczy Adam Gwiazda.

Prezent został zamówiony za pośrednictwem strony internetowej
Cdiscount.

🎅 Montescourt (Pikardia). 3,5-latka znalazła w pudełku z prezentem pod choinkę zamówionym u Świętego Mikołaja za pośrednictwem strony internetowej Cdiscount kartkę z napisem “Święty Mikołaj nie istnieje. Szeh!” “Szeh” to po arabsku “Dobrze ci tak!”https://t.co/NqRvmGTSDa— Adam Gwiazda (@delestoile) 30 grudnia 2018

Matka dziewczynki relacjonuje, że list był schowany pod zabawką. Można było go więc zauważyć dopiero po rozpakowaniu prezentu. Kobieta skontaktowała się ze sklepem, jednak ten odezwie się do rodziców 3,5-latki dopiero za kilka dni.

Na szczęście moja córka nie umie jeszcze czytać, ale nie chciałabym, aby to spotkało inne dzieci. Po bliższym zapoznaniu się ze sprawą wiemy, że “dowcipniś” powielił list, inne dzieci przeczytali te same słowa. Mamy nadzieję, że nie umieją czytać albo będą nieświadome treści listu – dodaje matka dziewczynki.

aisnenouvelle.fr
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY