Koszmar! W Niemczech 9 imigrantów zgwałciło 18-letnią dziewczynę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Koszmar w Niemczech. 18-letnia dziewczyna we Freiburgu po wypiciu napoju zawierającego narkotyk, została brutalnie zgwałcona przez 9 imigrantów! Większość z nich to Syryjczycy. Niemieckie media wrzą.

Zrozpaczona, młoda kobieta zeznała, że do napaści doszło, gdy wracała w nocy z dyskoteki. Jeden z zatrzymanych podał jej środki odurzające, zaciągnął do pobliskiego lasu i zgwałcił.

Następnie ten zwyrodnialec wrócił na dyskotekę i sprowadził do lasu pozostałych mężczyzn, którzy również bez litości zgwałcili młodą dziewczynę.

Po tych wydarzeniach AfD zorganizowała manifestacje. W mieście zorganizowano także kontrmanifestacje przeciwko upolitycznianiu tych dramatycznych wydarzeń.

Burmistrz Horn powiedział tabloidowi „Bild”, stwierdzając oczywiste, w październiku: „Kobieta jest poważnie psychicznie i fizycznie zraniona”.

Teraz ośmiu syryjskich migrantów, migrant z Algierii i Niemiec zostali zatrzymani w areszcie w związku z wynikami testów DNA.

Według dziennika „Bild” aresztowanych ośmiu podejrzanych to siedmiu Syryjczyków i jeden człowiek z niemieckim paszportem. Syryjczycy żyli w domach uchodźców. Głównym podejrzanym jest syryjski Kurd, jego rodzina również mieszka we Freiburgu .

Migranci, którzy zostali przyjęci i utrzymywani przez niemieckiego podatnika, byli w wieku od 18 do 29 lat. Jak podają niemieckie media przynajmniej siedmiu z dziewięciu imigrantów było już znanych policji.

Główny podejrzany, 22-letni Majd H., jest już podejrzany o trzy rodzaje zbrodni i przestępstw związanych z narkotykami. Co więcej jest oskarżony o kolejny gwałt zbiorowy, tym razem 20-letniej kobiety napadniętej we własnym domu.

Niemieckie media, Bild , Frankfurter Algemeine (FAZ) i Focus napisały, że powinien był już wcześniej siedzieć w areszcie policyjnym przed gwałtem we Freiburgu, a Focus wyraźnie wspomina, że ​​był w Niemczech dodatkowo nielegalnie.

Śledztwo policyjne i testy DNA potwierdziło, że wszyscy z dziewięciu podejrzanych, imigrantów zgwałciło 18-latkę.

W odpowiedzi na gwałt zbiorowy 18-latki, poseł Mathias Middlebert (DCU / CSU) powiedział: „Deportacja najniebezpieczniejszych przestępców musi być teraz sądzona również w Syrii.”

Niemcy za sprawą skandalicznych decyzji Angeli Merkel o wpuszczaniu milionów muzułmańskich imigrantów są piekłem dla kobiet. Gwałty i rozboje przybyszy z Bliskiego Wschodu to niestety w Niemczech prawie codzienność.

VOICEOFEUROPE / NCZAS.COM

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY