Nie żyje ofiara ataku nożownika w szczecińskiej galerii

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Nie żyje jedna z ofiar nożownika, który zaatakował w szczecińskiej galerii handlowej. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła prokuratura.

Do ataku doszło wczoraj, około godziny 17:00. Podczas seansu w Multikinie 26-letni Polak zaatakował ostrym narzędziem dwóch mężczyzn. Ranni zostali przewiezieni do szpitala – obaj mieli rany cięte.

Jeden mężczyzna był w stanie krytycznym – miał rany na szyi, klatce piersiowej i ramionach. Mimo pomocy medycznej zmarł, druga ofiara nadal pozostaje pod opieką lekarzy. Według relacji świadków ataku napastnik próbował podciąć gardła obu mężczyznom.  Ofiary są w wieku około 30 lat.

Około godziny 17 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który zaatakował niebezpiecznym narzędziem dwóch mężczyzn na terenie jednego z centrów handlowych w Szczecinie. Mężczyźni trafili do szpitala. Podejrzany o ten czyn 26-latek został zatrzymany – komentowała wczoraj asp. sztab. Irena Kornicz.

Śledczy prowadzą postępowanie z udziałem zatrzymanego przez policję napastnika w kierunku zabójstwa i usiłowania zabójstwa – tak natomiast odnosi się do sprawy Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Prokuratura bada sprawę i prowadzi śledztwo o usiłowanie zabójstwa. 26-latek został zatrzymany i czeka na przesłuchanie.

radioszczecin

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY