Jose Mourinho zwolniony z Manchesteru United. Kto go zastąpi?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jose Mourinho zwolniony z Manchesteru United. Klub z Premier League poinformował o tym za pośrednictwem swojej strony.

„Klub chciałby podziękować trenerowi Jose Mourinho za jego pracę w Manchesterze United i życzyć mu powodzenia w przyszłości” – brzmi komunikat opublikowany na stronie „Czerwonych Diabłów”. Nie wiadomo, kto zostanie nowym szkoleniowcem angielskiej drużyny. Na razie zespół poprowadzi tymczasowy trener. Manchester w oświadczeniu podkreśla, że nowy szkoleniowiec przejmie drużynę od początku rozgrywek 2019/20.

Słabe wyniki i konflikt z gwiazdą

„The Special One” trafił na Old Trafford w maju 2016 roku. Z ekipą Manchesteru pracował przez dwa i pół roku, ale w ostatnim czasie głośno mówiło się o możliwym zwolnieniu Portugalczyka. Kibice nie są zadowoleni z wyników „Czerwonych Diabłów”, które po 17 kolejkach tego sezonu Premier League zajmują dopiero szóste miejsce w tabeli. Do lidera tracą aż 19 punktów. Ponadto, Mourinho skonfliktował się z jedną z największych gwiazd zespołu – Paulem Pogbą.

Kto zostanie nowym trenerem drużyny z Old Trafford? Wśród możliwych następców Portugalczyka wymieniany jest m.in. Mauricio Pochettino, szkoleniowiec Tottenhamu.

WPROST.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY