Pawłowicz zaskakuje: “Mój czas w polityce dobiegł końca”

Dodano   0  
  Loading

/ fot. WikimediaCommons

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła swoją deklaracją na portalu społecznościowym Twitter. Posłanka opublikowała świąteczne życzenia, jednak zaraz potem napisała, że odchodzi z polityki.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, najlepsze życzenia dla wszystkich – napisała posłanka Pawłowicz. Jednak na odpowiedź internautów zaskakująco stwierdziła, że w polityce czas na młodych. Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi – zaznaczyła.

Co jest powodem decyzji Pawłowicz? Parlamentarzystka odpowiada, że za jej słowami nie stoją naciski kierownictwa PiS – wciąż pozostaje w dobrych relacjach z partyjnymi kolegami. Jak sama podkreśla chce zająć się własnymi sprawami oraz podreperować zdrowie – Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać.

Posłanka zaznacza, że pozostanie w Sejmie do końca kadencji, jednak nie zamierza ubiegać się o reelekcje. Polityk nie zamierza również przestać korzystać z mediów społecznościowych, jednak od Twittera czy Facebooka także chce sobie zrobić krótką przerwę.

twitter

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY