Natalia Przybysz na gali Szlachetnej Paczki. “Gdzie w tym wszystkim jest jej dziecko?”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot . wikipedia

Natalia Przybysz zapowiedziała udział w gali XVIII edycji Świątecznej Paczki. Piosenkarka znana jest głównie ze swoich proaborcyjnych poglądów, w 2016 roku przyznała się, że sama dokonała aborcji.

Przybysz nie kryje się z tym, że nie żałuje swojego czynu, a aborcję uważa za coś dobrego.

Przypomnijmy, piosenkarka do dokonania aborcji przyznała się przy okazji słynnego “Czarnego protestu”, w wywiadzie dla “Wysokich obcasów”. Powodem decyzji miał być… brak chęci do “wracania do pieluch”.

Czytaj także: Dyrektor Ośrodka Kultury odwołana za ukrywanie kosztów koncertu Natalii Przybysz

Poprzez swoje wyznanie w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Natalia Przybysz celowo upubliczniła całą sprawę. Nie jest to już jej prywatna, niezwiązana z działalnością sceniczną kwestia, ale wręcz przeciwnie – manifest, którego dokonała świadoma tego, co zrobiła. Z wywiadu jasno przy tym wynika, że po swojej aborcji poczuła ulgę i nie żałuje jej. Stała się więc symbolem poparcia dla postulatu legalizacji aborcji. Gdzie w tym wszystkim jest jej dziecko? (…) Nie sposób przy tym nie zapytać, czy to właśnie nie ono było tym najbardziej potrzebującym człowiekiem, którego życie znalazło się w niebezpieczeństwie, ale któremu nikt nie udzielił pomocy- pisze Anna Trutowska na stronie stopaborcji.pl

Szczytne cele i ideały zobowiązują. Z całą pewnością jest wielu artystów, którzy mogliby swoimi występami uświetnić Galę Szlachetnej Paczki. Zaproszenie akurat Natalii Przybysz to komunikat sprzeczny w swoim przekazie z ideowymi założeniami projektu, którego hasłem jest Lubię ludzi- dodaje.

pch24.pl

Zobacz także:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY