Małoletnie Polki na “obozie integracyjnym” z dorosłymi migrantami. Afera z pedofilią w tle [ZDJĘCIA]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ogranizacja “Euroweek Szkoła Liderów” która organizuje obozy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, integruje polskie dzieci z dorosłymi mężczyznami pochodzenia pozaeuropejskiego.

Euroweek czyli co?

Euroweek to program, który został zapoczątkowany na Ziemi Kłodzkiej już w 1994 roku przez grupę studentów zainteresowanych integracją europejską, demokracją, działaniami społeczno-kulturowymi i rozwojem społeczności lokalnych.

Pomysłodawcą i głównym twórcą tego programu był Adam Jaśnikowski, który wraz z grupą studentów z Akademii Ekonomicznej w Katowicach rozpoczął szkolenia pod nazwą Euroweek Szkoła Liderów. Szkolenia miały głównie na celu integrować i informować polskich studentów na temat lokalnych i międzynarodowych zagadnień poprzez różnorodne konferencje i seminaria prowadzone z udziałem polskich premierów, ministrów, polityków różnych opcji, ambasadorów, konsulów oraz przedstawicieli wielu instytucji prounijnych.

Program Euroweek budził coraz większe zainteresowanie, poszerzono więc jego tematykę i formy szkolenia, by sprostać rosnącej ilości uczestników. Projekt zaczął zwracać uwagę świata. I tak, wolontariusze z innych krajów, przewodniczący organizacji młodzieżowych z całego świata, zaangażowali się do współpracy poprzez organizacje partnerskie oraz system referencyjny. Do uczestnictwa w programie Euroweek zapraszano przede wszystkim studentów szkół wyższych.

 

“Obóz integracyjny”

Wszystko jest jednak dużo mroczniejsze. Na zdjęciach, które udostępniają same małoletnie uczestniczki można zauważyć, że podczas tego wydarzenia często dochodzi do fizycznego zbliżenia małoletnich Polek i dorosłych mężczyzn z Azji i Afryki.

Na portalu instagram pod tagiem #euroweek można znaleźć zdjęcia polskich dzieci z mężczyznami, na których widoczny jest wyraźny kontakt fizyczny. Pytanie czy rodzice są świadomi tego że podczas Euroweek ich dzieci przebywają z wyraźnie starszymi mężczyznami, a podczas wspólnych zabaw padają podteksty seksualne o czym świadczyć mogą wpisy na portalach społecznościowych opublikowane przez dziewczynki.

Czy według organizatorów tych eventów zaloty dorosłych mężczyzn do niedojrzałych płciowo i emocjonalnie dziewczynek są w porządku?

Temat został nagłośniony na wykopie i już obiega cały polski internet. Czy do sprawy odniosą się organizatorzy?

 

WYKOP.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY