Grand Press dla dziennikarzy: „Naziole z TVN dostali nagrodę dla lewackich dziennikarzy w POLIN”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziennikarze TVN-u wobec których pojawiły się zarzuty, jakoby mieli zapłacić za organizację urodzin Hitlera, z których następnie zrobili materiał, teraz dostali nagrodę dla dziennikarzy śledczych za rok 2018.

Trzymany kilka miesięcy w szufladzie materiał, który powstał w niejasnych okolicznościach, o grupie kilku osób świętujących urodziny Adolfa Hitlera, został uznany za najwybitniejsze dzieło polskiego dziennikarstwa śledczego.

Nagrodę Grand Press 2018 w kategorii dziennikarstwo śledcze otrzymali dziennikarze „Superwizjera” TVN za reportaż „Polscy neonaziści”. Wśród jego autorów byli Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski.

– Jury nie miało najmniejszych wątpliwości – powiedziano podczas wręczania nagrody. Sprawę skomentował redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

– Naziole z TVN w osobie Bertolda Kittla dostali Grand Press czyli nagrodę dla lewackich dziennikarzy w Muzeum Żydów Polin. Brzmi nieźle, ale dziwne nie jest: Polin i TVN grają przecież do tej samej bramki – napisał Tomasz Sommer.

 

NCZAS.COM

https://medianarodowe.com/strasburg-nowe-informacje-nt-ofiar-i-rannych-islamski-fanatyk-byl-znany-policji-wideo/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY