Winnicki o szerokim froncie antyunijnym: “Polska ma być Niepodległa!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego, komentuje ogłoszenie porozumienia wyborczego Ruchu Narodowego i Wolności do wyborów europarlamentarnych – Chcemy POLexit, pod to hasło zapraszamy inne środowiska.

Nie musimy zgadzać się we wszystkim. Ważne, że zgadzamy się w najważniejszym – Polska ma być Niepodległa! – podkreśla Winnicki na Twitterze. Dodaje również, że ogłoszony wczoraj szeroki front skupi wokół siebie środowiska jednoznacznie przeciwne obecnej polityce unijnych włodarzy.

Będzie jedna eurosceptyczna lista, jest ona cały czas otwarta. Będziemy rozmawiali ze środowiskami patriotycznymi, narodowymi – powiedział poseł Robert Winnicki podczas konferencji w Sejmie. W opublikowanym specjalnym komunikacie ws. koalicji Partii Wolność i Ruchu Narodowego również można przeczytać, że lista jest otwarta na innych partnerów.

Czytaj więcej: “Naszym celem jest bezkompromisowa obrona naszej Ojczyzny przed brukselskim centralizmem”

Nasza koalicja odpowiada na apele o zjednoczenie sił antyunijnych i jest otwarta na innych partnerów. Chcemy współpracy ze środowiskami o zbliżonych do nas poglądach na Unię Europejską i niepodległość Rzeczypospolitej. Naszym celem jest bezkompromisowa obrona naszej Ojczyzny przed brukselskim centralizmem, lewicowymi tendencjami wspieranymi przez UE – zapowiada Ruch Narodowy i Wolność.

Ogłoszony wczoraj antyunijny front podkreśla, że jest jedyną siłą, która chce wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Na liście do wyborów europarlamentarnych mają znaleźć się osoby eurosceptyczne, narodowcy i wolnościowcy. 26.05 Polacy będą mieli prosty wybór: głosować za dalszym niszczeniem suwerenności przez Brukselę czy walczyć o interes narodowy bez oglądania się na obcych – pisze poseł Winnicki.

medianarodowe

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY