Lubnauer oskarża Gasiuk-Pihowicz: To była zdrada

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Katarzyna Lubnauer nerwowo reaguje na kolejne roszady w Nowoczesnej. Tym razem oskarżyła o zdradę Kamilę Gasiuk-Pihowicz, która przeszła do klubu PO-KO w Sejmie.

To była nielojalność, zdrada. Tak się nie buduje nowych standardów – powiedziała liderka partii na antenie RMF FM. To nie jest Koalicja Obywatelska – mówiła Lubnauer – Jeżeli pan się nazwie Banderasem, Banderasem pan nie zostanie.

Posłankę krytykuje również m.in. Magdalena Środa – Głupio mi z powodu Kamili Gasiuk Pihowicz. Skrytykowałam (radykalnie) radnego Kałużę, bo sprzedał się za stanowisko. Za co sprzedała się Kamila? Za europarlament? Tymczasem Gasiuk-Pihowicz zachęca wszystkich “ceniących demokrację” do działania w ramach Koalicji Obywatelskiej. 

Wczoraj informowaliśmy o końcu klubu parlamentarnego Nowoczesnej. Siedmiu posłów ugrupowania odeszło z partii. Wśród nich znalazła się szefowa klubu, Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Z Nowoczesnej odeszło siedmiu posłów. Są to: Kamila Gasiuk-Pihowicz, Marek Sowa, Michał Jaros, Kornelia Wróblewska, Paweł Kobyliński, Elżbieta Stępień i Krzysztof Truskolaski. Wszyscy dołączyli do klubu parlamentarnego PO, który przez aklamację przyjął nazwę Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska-Koalicja Obywatelska.

rmffm

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY