[TYLKO U NAS] Pierwszy komentarz po ogłoszeniu antyunijnego porozumienia: Jednoczy nas POLexit

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem Mediów Narodowych byli Krzysztof Bosak i Witold Tumanowicz. Politycy wystąpili w pierwszym medialnym komentarzu po ogłoszeniu powstania antyunijnego frontu, którego celem będzie wyprowadzenie Polski z Unii Europejskiej.

Jak komentują przedstawiciele partii Ruch Narodowy – będzie to szeroki front, który skupi wokół siebie środowiska jednoznacznie przeciwne obecnej polityce unijnych włodarzy.

„Koalicja jest szeroka, a jednoczy nas jedno – hasło POLexit. Chcemy wolności i opuszczenia Polski z UE” – podkreśla w studiu MN Witold Tumanowicz – „Narodowcy zachowają w tym komitecie pełną spójność ideową, nie będzie żadnych kompromisów i swoje poglądy niesiemy wysoko na sztandarach. Jestem przekonany, że to wzmocni całe środowisko.”

Wiceprezes Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak, zdradził kulisy powstania antyunijnego komitetu – „Wczoraj zapadła decyzja koalicyjna i została też podpisana umowa między Ruchem Narodowym i Wolnością. Rozpoczynamy budowę szerokiego frontu antyunijnego na maj 2019 r. Jesteśmy otwarci na inne środowiska.”

Politycy deklarują, że zawiązany szeroki front antyunijny będzie solidną jakością polityczną. „Takiej jakości oczekujemy też od tych, którzy zdecydują się razem z nami współtworzyć komitet” – podkreślił Bosak.

Cały Komentarz Mediów Narodowych w poniższym materiale:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY