PILNE! Powstaje szeroki front przeciw UE: “Łączy nas POLexit” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiciele Ruchu Narodowego i partii Wolność ogłosili powstanie antyunijnego komitetu, którego celem będzie wyprowadzenie Polski z Unii Europejskiej.

Jak komentują przedstawiciele partii – będzie to szeroki front, który skupi wokół siebie środowiska jednoznacznie przeciwne obecnej polityce unijnych włodarzy. POlexit to nie jest żadna abstrakcja – przekonują politycy i podkreślają, że wyjście Polski z Unii Europejskiej okazuje się o wiele łatwiejsze, niż się wydaje.

Będziemy startować jednoznacznie z antyunijnym przekazem w maju 2019 roku – podkreśla Robert Winnicki. Będzie jedna eurosceptyczna lista, która jest cały czas otwarta – mówi poseł. Można się więc spodziewać, że na listach będą widniały nazwiska liderów środowisk patriotycznych i narodowych.

Na konferencji obecni byli m.in. poseł i prezes Ruchu Narodowego, Robert Winnicki oraz przedstawiciele partii Wolność. Zadeklarowali oni podjęcie niezbędnych działań zmierzających do wyprowadzenia Polski z UE, niszczącej suwerenność Polski. Jak widać – antyunijny komitet zdecydowanie wyróżnia się wśród dotychczasowych deklaracji polskich polityków.

Politycy podkreślają, że powstająca koalicja chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej, natomiast inne ugrupowania chcą w niej pozostać. Suwerenna, narodowa, chrześcijańska Polska – oto do czego powinny dążyć polskie władze i reprezentanci Polski na arenie unijnej – zaznaczyli politycy podczas konferencji.

Całość konferencji poniżej:

 

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY