PO: Chcemy utrzymania i rozszerzenia programu 500+

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Platforma Obywatelska.

/ Platforma Obywatelska RP/CC BY-SA 2.0

Politycy Platformy obywatelskiej nadal nie mogą się zdecydować jaki mają stosunek do programu 500+, którego centroprawicowy PiS.

– Dzisiaj ukazał się artykuł, który wprowadza w błąd opinię publiczną. Artykuł dot. bardzo ważnej kwestii dla Polaków, kontynuacji programu 500+. Stanowisko Platformy w tej sprawie jest niezmienne. Od momentu uchwalenia tego programu jesteśmy za utrzymaniem tego programu, za jego rozszerzeniem. Dlatego postanowiliśmy jeszcze raz sto stanowisko powtórzyć, żeby nie było żadnych wątpliwości – stwierdził Jan Grabiec na briefingu w Sejmie.

– Chcemy, aby program 500+ po wygranych przez Platformę, KO wyborach został utrzymany, natomiast chcemy aby ten program był rozbudowany o osoby, które tych pieniędzy naprawdę potrzebują. Mówimy tutaj chociażby o matkach samotnie wychowujących dzieci, także o programie 500+ na każde dziecko. Wtedy dopiero ten program będzie w 100% sprawiedliwy i wtedy ten program będzie spełniać wszystkie założone cele, dla którego powstał. Jeszcze raz: chcemy utrzymania programu 500+ i jego rozszerzenia – mówił Marcin Kierwiński.

300POLITYKA.PL

https://medianarodowe.com/sprawa-operatora-tvn-nowe-fakty-ze-sledztwa-to-gora-sie-nie-zgodzila/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY