Kobieta z zemsty za rozwód zmusza 6-latka do zmiany płci i pozywa ojca za molestowanie dziecka

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W USA kobieta z zemsty na byłym mężu zmusza swojego syna do zmiany płci. Równocześnie oskarżyła ojca chłopczyka o wykorzystywanie dziecka.

W postępowaniu rozwodowym oskarżyła ojca o wykorzystywanie dziecka za to, że traktuje on syna jak chłopca. Dąży do pozbawienia go praw rodzicielskich – relacjonuje Adam Gwiazda na Twitterze.

Kobieta powiedziała również, że ojciec molestuje synka i nie uznaje jego “nowej tożsamości płciowej”. Domaga się nie tylko pozbawienia go praw rodzicielskich, ale także ograniczenia wolności czy zapłaty za wizyty dziecka u psychoterapeuty oraz za terapię hormonalną, która ma zmienić chłopca w dziewczynkę.

James, 6-letni chłopczyk, ma według matki na imię Luna – kobieta twierdzi, że jest posłuszny i żyje jak dziewczynka. Ojciec chłopca oskarża jednak matkę o skrzywdzenie syna – według niego decyzje matki wywołają u chłopca szereg fizycznych i psychicznych konsekwencji. Kiedy chłopiec przebywa z daleka od matki odrzuca pomysł, aby mógł być dziewczynką, czy też źle reaguje na nowe imię nadane mu przez matkę. Ojciec powiedział, że James “gwałtownie” odmawia noszenia damskich ubrań w jego domu, chociaż zawsze przedstawia mu alternatywne, damskie ubranie.

Słowa ojca potwierdzają naoczni świadkowie – według przyjaciół chłopca czy jego sąsiadów James nie chce być dziewczynką. List w jego sprawie napisał nawet pastor Bill Lovell – “Opierając się na trzech spotkaniach z nim, powiedziałbym, że działa i wygląda jak zdrowy sześcioletni chłopiec… Modlę się za Jamesa, przeciętnego sześcioletniego chłopca, miłego, inteligentnego, kochającego i w tym miejscu szczególnie wrażliwego młodego człowieka, uwikłanego w tytaniczne zderzenie światopoglądów. ”

thefederalist.com

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY