29-latek napadnięty przez imigrantów podczas udzielania pomocy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Imigranci w Niemczech wymyślili nową taktykę rabowaniatym razem dwójka ciemnoskórych mężczyzn poprosiła 29latka, aby pomógł kobiecie, która miała poważny wypadek podczas jazdy rowerem.

„Na parkingu dwie nieznane osoby zbliżyły się do kierowcy i powiedzieli, że niedaleko znajduje się krwawiąca kobieta, która potrzebuje pomocy” – powiedział rzecznik policji. Mężczyzna chcąc pomóc wyruszył za imigrantami – w oddali parkingu rzeczywiście leżała kobieta, a obok niej rower.

Kiedy mężczyzna pochylił się nad kobietą dwójka ciemnoskórych imigrantów przyparła go do ziemi i groziła nożem – okradli go również z kilkuset euro, które miał w swojej torbie.

Po napadzie dwójka rabusiów oraz… ranna kobieta uciekli rowerami z miejsca zdarzenia. Policja natychmiast wszczęła akcję, jednak zarówno patrole, jak i policyjny śmigłowiec nie wypatrzyli sprawców kradzieży.

Złodzieje wciąż przebywają na wolności, a policja poszukuje świadków zdarzenia. Tymczasem internauci określili napad jako nową wersję “na wnuczka” czyli “na rowerzystkę”.

 

tag24.de
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY