Cejrowski odpowiada zwolennikom PiS. “Do głowy im nie przyjdzie, że…”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski / Fot. Wikimedia Commons

Podróżnik Wojciech Cejrowski odniósł się do fali krytyki, jaka spadła na niego za sprawą zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko z powodu jego wpisu na Facebooku.

“Dajemy sobie radę bez was, bo nie mamy wyjścia. Tylko po co wy nam jesteście potrzebni, skoro wciąż musimy sobie dawać radę sami? I najczęściej musimy sobie dawać radę PRZECIW wam” – napisał w liście otwartym do Prawa i Sprawiedliwości podróżnik Wojciech Cejrowski.

Podróżnik zwrócił też uwagę na niezrealizowane obietnice oraz pospiech. Jedną z poruszonych spraw była ustawa antyaborcyjna. “Nie mieliście napisanej ustawy antyaborcyjnej, gdy obiecaliście w wyborach, że będzie uchwalona, prawda? I nie macie jej napisanej do dziś, a tę przyniesioną przez milion Obywateli sabotujecie” – napisał.

Cejrowski w najnowszym wpisie odniósł się do fali krytyki, jaka spadła na niego za sprawą zwolenników PiS. “Lojalni PiSiarze piszą, że służby wyciągnęły na PiS najskrytszych agentów – czyli mnie. 3. Bo PiS jest święty i gdy ktoś atakuje prezesa za aborcję to od razu agent. 4. Tacy to konserwatyści są – im nie przyjdzie do głowy, że aborcja może być dla kogoś ważniejsza, niż lojalność wobec prezesa” – podsumował.

DORZECZY.PL

https://medianarodowe.com/ukrainski-dziennikarz-porownal-polakow-do-zwierzat-pis-dal-mu-40-tys-zl-dotacji/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY