Spotkania otwarte Młodzieży Wszechpolskiej w całej Polsce!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Młodzież Wszechpolska

Młodzież Wszechpolska organizuje spotkania otwarte na terenie całej Polski w celu przybliżenia zainteresowanym osobom swojej działalności. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się czym na prawdę zajmuje się największa organizacja nacjonalistyczna.

Młodzież Wszechpolska jest największą organizacją nacjonalistyczną zrzeszającą ludzi młodych, aktywnych i ideowych. Istnieje w każdym województwie i ma w całej Polsce ponad sto kół. Angażuje się w różne inicjatywy na poziomie zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim, współpracujemy z takimi organizacjami jak Związek Żołnierzy NSZ czy ONR. Odwołuje się do idei polskiego nacjonalizmu wykuwając jego współczesną formę, aktywnie uczestniczy w organizacji Marszu Niepodległości i wykonujemy codzienną ciężką pracę u podstaw na rzecz naszego narodu.

Zobacz też: Prezes Młodzieży Wszechpolskiej: “Najwyższy czas zalegalizować race, są bezpieczne”


Jak piszą Wszechpolacy na wydarzeniach facebookowych

Jedną z głównych narodowych przywar Polaków jest bierność! Bierność, która skutkuje tym, że nasze społeczne życie układają siły wrogie Polsce i Polakom! To w rękach młodych leży przyszłość narodu polskiego i Polski. Pokaż, że praca ma sens, że aktywność ma sens! Zwalcz w sobie bierność! Rozwijaj się! Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej!

Poniżej znajduje się lista miast, gdzie odbędą się spotkania otwarte. Będzie ona na bieżąco aktualizowana.

Zobacz też wystąpienie prezesa Młodzieży Wszechpolskiej na Marszu Niepodległości

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY