Tomasz Dorosz: Politycy za nas nic nie zrobią, musimy zaangażować się w działalność narodową [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Tomasz Dorosz

Gościem Mediów Narodowych był Tomasz Dorosz, Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego. W specjalnym pomarszowym podsumowaniu mówi o kulisach największej, patriotycznej manifestacji w Europie.

Prowadząc program, Michał Jelonek poruszył temat m.in. odrębności Marszu Niepodległości, przybycia na marsz organizacji Forza Nuova i palenia flagi Unii Europejskiej podczas manifestacji. Podstawową ideą Marszu Niepodległości jest organizacja narodu, aby społeczeństwo wyszło na ulice świętować 11 listopada. To także próba codziennej aktywizacji. To zadanie zostało zrealizowane, wyszliśmy w ogromnej liczbie z Ronda Dmowskiego i przeszliśmy w ogromnym Marszu Niepodległości – mówił szef ONR.

Politycy za nas nic nie zrobią. Ruch narodowy jest ruchem narodu. Jeśli my wszyscy nie zaangażujemy się w działalność narodową, patriotyczną to Polski może nie być. Może ta niepodległość nie wyglądać tak, jak powinna. Polska nie będzie suwerenna i silna, tylko słaba i zależna od innych krajów – podkreślał Tomasz Dorosz.

W dalszej części rozmowy lider oenerowców mówił o przybyłych na marsz nacjonalistach z innych krajów czy też o kulisach rozmów z rządem nt. Marszu Niepodległości. Całość rozmowy z Kierownikiem Głównym ONR w poniższym materiale. Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY