REKLAMA

Imigrant otrzymał nakaz opuszczenia Francji za dotykanie pośladków: „Odwrotnie niż pierdyliard islamistów”

24-letni Mołdawianin został uznany za „zagrożenie dla porządku publicznego” i otrzymał nakaz opuszczenia Francji. I to zanim zapadł wyrok (3 mies. w zaw.) – relacjonuje Adam Gwiazda na Twitterze.

Imigrant został skazany za napaść seksualną w metrze – dokładniej za to, że dotykał pośladki współpasażerki paryskiego metra.

Wydarzenie miało miejsce 29 października. Kobieta, która była napastowana przez 24-letniego mężczyznę zdążyła nagrać to telefonem i opublikować na Twitterze. Mężczyzna został zidentyfikowany i aresztowany kilka dni później.

Jak informuje Adam Gwiazda – zanim zapadł wyrok w jego sprawie został uznany za zagrożenie dla porządku publicznego i otrzymał nakaz opuszczenia Francji. Odwrotnie niż pierdyliard islamistów – podkreśla Gwiazda na Twitterze.

Imigrant nie przyznaje się do zarzuconego mu czynu. Jak tłumaczy w jego kraju przemoc seksualna to inny rodzaj przemocy i można ją uznać dopiero wówczas, gdy ofiara ma ślady agresji drugiej osoby. Z całego zdarzenia pamięta tylko kobietę, która filmowała go swoim telefonem.

Mężczyzna udzielił również wywiadu dla Le Parisien, w którym powiedział, że kobieta chciała się „zareklamować” publikując film na portalach społecznościowych.

REKLAMA

Komentarze