Europoseł PiS krytykuje uczestników Marszu Niepodległości: “sikają po bramach”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ twitter.com

Europoseł PiS, Zdzisław Krasnodębski odniósł się do Marszu Niepodległości i narodowców. Jego zdaniem uczestnicy największej, patriotycznej manifestacji w Europie “sikają po bramach”.

Narodowcy to podobno wielcy patrioci, dlaczego więc w to wielkie, piękne święto piją bez umiaru, przeklinają aż uszy więdną i sikają po bramach? – napisał polityk.

Wpis Krasnodębskiego wywołał oburzenie wśród użytkowników portali społecznościowych. Do dyskusji włączył się nawet publicysta Rafał Ziemkiewicz, który ostro zapytał: Pogięło Pana?! Europoseł tłumaczył jednak, że widział tylko takie widoki podczas Marszu Niepodległości.

To niech Pan nie chodzi za młodymi chłopakami w bramy, uniknie Pan widoków – doradził politykowi jeden z twitterowiczów.

Wpis skomentował także Krzysztof Bosak, który powiedział m.in. Skąd wie, że ten, kto pije, jest narodowcem? Ja po marce piwa nie rozpoznaję poglądów. Ci, którzy pozwolili sobie na wypicie piwa i sikanie po bramach to zwykli uczestniczy marszu, w żaden sposób niezwiązani z narodowcami. To niesprawiedliwe traktowanie.

Do wypowiedzi odniósł się również Robert Winnicki, który wytknął błędy europosłowi. Krótko mówiąc Pan twierdzi, że każdy uczestnik Marszu to narodowiec? Bo jak inaczej wytłumaczyć te podłe sugestie? A może każdego z promila uczestników, którzy zachowali się niegodnie, odpytał Pan o przynależność organizacyjną i sympatie polityczne? Wstyd dla socjologii…

dorzeczy/twitter

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY