Polityczny nokaut w Przemyślu. Wojciech Bakun pokonał kandydata PiS

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiele wskazuje na to, że w drugiej turze wyborów na prezydenta Przemyśla zwyciężył  Wojciech Bakun. Polityk znany ze swoich antybanderowskich, a także pronarodowych poglądów.

Kandydat Kukiz’15 na prezydenta Przemyśla poinformował po godzinie 23., że na podstawie danych z 90 proc. komisji można powiedzieć, że to on jest zwycięzcą drugiej tury wyborów. Według tych informacji. Bakun zdobył 75,4 proc. głosów, zaś jego rywal Janusz Hamryszczak z Prawa i Sprawiedliwości 24, 6 proc.

O ogromnej przewadze Wojciecha Bakuna nad kandydatem Prawa i Sprawiedliwości pisał już wcześniej portal nowiny24.pl. “Spływają nieoficjalne wyniki głosowania z pierwszych komisji obwodowych. […] Bakun prowadzi stosunkiem 80:20” – napisano na portalu o 21.45. “Z nieoficjalnych danych wynika, ze Wojciech Bakun prowadzi stosunkiem 75:25” – podano o 22.15.


Przypomnijmy, że Przemyśl okazał się w pierwszej turze wyborów samorządowych bastionem Kukiz’15. Wojciech Bakun zdobył wówczas 41,49 procent głosów, zaś Janusz Hamryszczak 26,41 proc.

DORZECZY

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY