Poznaniacy będą modlić się za Jaśkowiaka “abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

We wtorek odbędzie się w Poznaniu Msza Święta w intencji prezydenta Jaśkowiaka. Mszę odprawi ks. Daniel Wachowiak, którzy przekonuje, że modlitwa nie jest przeciwko prezydentowi.

Ks. Daniel Wachowiak jest inicjatorem wydarzenia – zaś na pomysł wpadł po wyborach samorządowych. Przypominamy, że Jaśkowiak wygrał wybory już w I turze i tym samym został wybrany na kolejną kadencję.

Dla portalu dorzeczy.pl ksiądz mówił m.in. Pomyślałem zatem, że warto się za niego pomodlić – nawet to napisałem – co prezydent skomentował później w mediach lokalnych, aby pokochał Słowo Boże. Jednocześnie mam taką wewnętrzną intencję, aby pan Jacek Jaśkowiak zrozumiał, że słuchanie Słowa Bożego nie jest przeszkodą w gospodarczym rozwijaniu miasta.

Prezydent zapowiedział swoją obecność na Mszy. Bywam w kościele przy różnych okazjach. Planuję wziąć udział w tej mszy, bo – mimo wszystko – wierzę w dobre intencje tej inicjatywy – powiedział Gazecie Wyborczej Jacek Jaśkowiak.

To dla prezydenta została zmienia data Mszy. Prezydent nie mógł przybyć na nią w pierwotnie zaplanowany poniedziałek, dlatego została ona przesunięta na wtorek.

Msza w intencji Jacka Jaśkowiaka odbędzie się we wtorek, w kościele pw. Św. Aniołów Stróżów na os. Kosmonautów 120. Początek o godz. 19:30.

dorzeczy/wyborcza

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY