Trzy kobiety pobite przez muzułmanina: “Nie spodobały mu się nasze stroje”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Trzy młode kobiety zostały zaatakowane przez mężczyznę po wyjściu z nocnego klubu w Béziers. Sprawca tłumaczył się, że pobił młode dziewczyny ze względu na ich niestosowny ubiór.

Trzy zaatakowane kobiety mają po 20 lat. Jak relacjonują dla portalu midilibre.fr – Zostaliśmy zaatakowane tylko dlatego, że miałyśmy na sobie sukienki, które nie spodobały się temu człowiekowi. On nas obraził. Powiedział nam, że zawstydzamy Koran.

To nie pierwszy taki przypadek w mieście. Już wcześniej muzułmanie krytykowali młode kobiety, gdy te ubierały według nich niestosowne stroje. Zdarzały się także brutalne gwałty i pobicia – jednak policja i władze nieskutecznie szukały sprawców bądź wymierzano im niewspółmierne kary.

Tym razem jedna z kobieta musiała być operowana, ma podwójne złamanie nosa, druga obrażenia skroni. Kobiety apelują o ukaranie sprawcy i zwrócenie uwagi na to jak imigranci traktują młode francuskie kobiety – To nie może dalej trwać. Nie jesteśmy ich przedmiotami i jeśli chcemy nosić dekolty oni nie mogą nam tego zabraniać.

Sprawa została skierowana do sądu i zostanie rozpatrzona 28 listopada.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY