Zbiorowy gwałt na na 18-latce. Zatrzymani imigranci znani wcześniej niemieckiej policji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Fryburg w południowo-zachodniej części Niemiec – tym razem w tym mieście dokonano zbiorowego gwałtu na 18-letniej dziewczynie.

Gwałtu dokonali imigranci. Zostali zatrzymani w ośrodku dla uchodźców – wszyscy złapani Syryjczycy byli znani wcześniej policji – notowano ich za podobne przestępstwa, kradzieże czy bójki.

Jak informuje Bild – gwałt na kobiecie trwał kilka godzin. Męczarnia kobiety trwała 4 godz. W gwałcie uczestniczyło łącznie 15 mężczyzn. Główny sprawca, Majid H. miał na FB takie zdjęcie. Uchodźca – pisze Adam Gwiazda na Twitterze.

Mężczyźni nie ukrywali swojego pochodzenia i poglądów politycznych. Na Facebooku publikowali swoje wizerunki z bronią w ręku. Wiadomość potwierdzają niemieckie media. Nie jest podawana tożsamość kobiety, jednak wiadomo, że 18-letnia kobieta przeszła gehennę podczas gwałtu. Prokurator wniósł o oskarżenie przeciwko mężczyznom. Przedstawiono im zarzut gwałtu i ciężkiego uszkodzenia ciała.

Tymczasem bawarskie MSW udostępniło statystyki z pierwszego półrocza dotyczące ilości zgłoszonych gwałtów. Okazało się, że nastąpił 50-procentowy wzrost gwałtów dokonanych przez imigrantów. Joachim Herrmann, twierdzi, że nie ma jasnej przyczyny tego wzrostu. Jego zdaniem należy poczekać na szczegółowe analizy policyjnych ekspertów. Jego zdaniem należy działać zapobiegawczo, chociażby przez pobieranie próbek DNA przy rejestracji imigrantów.

welt.de

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY