Wulgarne wpisy Pawła Kukiza na Twitterze. Zaatakował swojego posła

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Marek Jakubiak skomentował decyzję posła Jakuba Kuleszy, który postanowił opuścić szeregi klubu Kukiz’15 i dołączyć do partii Wolność. Jakubiak życzył Kuleszy powodzenia, co nie spodobało się liderowi ugrupowania, Pawłowi Kukizowi. Ten ostatni stracił nad sobą panowanie i w wulgarnych słowach zaatakował swojego posła i byłych członków Kukiz’15.

Plotki o zmianie barw politycznych przez Jakuba Kuleszę krążyły od pewnego czasu, a dzisiaj znalazły potwierdzenie we wspólnej konferencji dawnego rzecznika klubu Kukiz’15 i Janusza Korwin-Mikkego.

Paweł Kukiz odniósł się do tych wydarzeń. „Informuję z żalem, że dziś odszedł od nas (znaczy z Klubu K’15) poseł Kulesza Jakub, ur. 12 listopada 1990 w Lublinie…. W zamian za wiceprezesa u Korwina w partii „Wolność” sprzedał swoich Wyborców oraz Koleżanki i Kolegów z Klubu.” – napisał Paweł Kukiz utrzymując swój wpis w konwencji nekrologu.

Odejście Kuleszy skomentował również Marek Jakubiak, poseł ruchu Kukiz’15.

„Dziś z klubu Kukiz’15 wystąpił @Kulesza_pl, to drugi po @Andruszkiewicz1 mój synek sejmowy, który podjął taką decyzję. Widać nie nadają się na wegetację. Mam nadzieję, że o nich jeszcze usłyszymy. Całym sercem życzę Wam Panowie jak najlepiej, niech Wam się darzy :)” – napisał.

 

Kukiz zaatakował swojego posła. Wulgarne wpisy lidera ruchu

Komentarz Jakubiaka nie spodobał się Pawłowi Kukizowi, który postanowił wyrazić swoje niezadowolenie w dosadny sposób. Zaczęło się od sugestii, żeby Jakubiak również opuścił klub Kukiz’15.

„Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysiecy na kampanie w Warszawie wydałes (czyli dwa razy mniej niz ja na ciebie w parlamentarnych) 🙂 Powodzenia i Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza :-)” – napisał.

Potem Paweł Kukiz wytoczył „cięższe działa”, nie bawiąc się w dyplomację.

„Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie – ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty :-)” – zaczepił Jakubiaka Paweł Kukiz.

Potem było już tylko gorzej… Kukiz włączył się w dyskusję Jacka Wilka z jednym z internautów. Twitterowicz zapytał Wilka, jak ocenia możliwość współpracy z Jakubiakiem.

„MJ to facet o niezłym temperamencie (co parę razy odczułem:-)) ale świetny mówca i twardo chodzący po ziemi polityk-przedsiębiorca (z sukcesem) czyli w tym Sejmie prawdziwy unikat. Nie ukrywam; takich nam trzeba na froncie naprawy PL. A wojskowa dyscyplina też się nam przyda;-)” – odpisał Jacek Wilk.

Co na to Paweł Kukiz? Zamieścił wpis, który zszokował nawet jego zwolenników.

„I taki bacik po pupci…. 🙂 Widze to ! Wilk w ekstazie ( w pończochach) , łajany przez Jakubiaka w kadzi a obok masturbujacy się Korwin przy odbycie Kornela 🙂 Kto będzie najładniejszy – dostaje wodociągi w Radomiu ;-)”

„Szkoda mi chłopaka”

Wcześniej Kukiz w nieco innym tonie komentował decyzję Kuleszy. „Odejście Jakuba Kuleszy nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście funkcjonowania ruchu Kukiz’15. To jego decyzja, osobiście to szkoda mi chłopaka, bo ten wybór może spowodować, że odejdzie w polityczny niebyt” – mówił cytowany przez Polsat.

Były muzyk przyznał, że o odejściu Kuleszy dowiedział się 15 minut przed konferencją. „Zadzwonił do mnie Kuba (Kulesza). Poinformował mnie, że blisko mu do Korwina.” – powiedział

„Jeśli komuś jest blisko do Korwina, to ja nie będę go próbował przekonywać, żeby się zastanowił. Jeżeli, ktoś daje takie komunikaty, ma taką pewność, to ja nie będę go chciał zatrzymywać w klubie.” – dodał Kukiz.

WMERITUM.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY