Floryda: Nastoletnie satanistki planowały zabić swoje młodsze koleżanki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Portal gosc.pl podaje szokujące informacje z Florydy – nastoletnie satanistki planowały zamordować swoje młodsze koleżanki.

O zdarzeniu poinformowała również telewizja CNN. Jak można się dowiedzieć – 11-latka i 12-latka zostały zatrzymane dzięki czujności kierownictwa szkoły oraz rodziców. W szkole, do której chodzą nastolatki jest automatyczny system powiadamiania o nieobecności – kiedy jedna z matek zauważyła, że córki nie ma na zajęciach powiadomiła wicedyrektora, że musiała zajść pomyłka ponieważ córka powinna być na zajęciach.

Zaniepokojony wicedyrektor postanowił sprawdzić osobiście czy uczennica znajduje się w szkole – kiedy patrolował szkolne korytarze znalazł w jednej z toalet 11 i 12-latkę uzbrojone w noże.

Okazało się, że nastolatki miały ze sobą także nóż, nożyczki i czarę, z której planowały wypić krew swoich młodszych koleżanek – ofiarami mały być młodsze uczennice, a same dziewczynki zeznały, że chciały zamordować kilkanaście dzieci. Co ważne – po zabójstwie około 15-25 młodszych uczniów chciały wypić ich krew, zjeść ich mięso i następnie popełnić samobójstwo, aby po śmierci połączyć się z szatanem.

Okazało się, że uczennice spędziły ze sobą weekend – w tym czasie oglądały horrory, słuchały piosenek o śmierci czy też rysowały mapę prowadzącą do szkolnej toalety. Szukały również informacji o tym jak można pozbawić drugą osobę życia.

gosc.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY