Winnicki punktuje PiS: “Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym rządzie”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Poseł Robert Winnicki

Poseł Robert Winnicki / Fot:Twitter

Na Węgrzech zlikwidowali właśnie gender studies. W Polsce, w polskich szkołach, pod panią minister Zalewską jest “Tęczowy Piątek”, a pod rządami pana ministra Gowina cały czas jest propaganda gender studies – mówił dziś w Sejmie prezes Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki.

W swoim sejmowym wystąpieniu prezes Ruchu Narodowego odniósł się do poglądów wybranej dziś na Rzecznika Praw Dziecka Agnieszki Dudzińskiej oraz tego co dzieje się pod rządami Prawa i Sprawiedliwości w kwestii homopropagandy.


– Podczas kolejnego już spotkania w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny pani Agnieszka Dudzińska po raz kolejny nie odpowiedziała na pytanie czy jest zwolenniczką czy przeciwniczką aborcji eugenicznej – zaczął swoje wystąpienie prezes Ruchu Narodowego. – Uchyliła się także od odpowiedzi na pytania posłów i posłanek waszego klubu – Prawa i Sprawiedliwości – którzy również to pytanie zadawali – zauważył.

 

Robert Winnicki podkreślił, że podczas tego samego posiedzenia komisji Dudzińska potwierdziła, że jej współpracownicą jest Monika Zima. – Pani Monika Zima – bo może nie wszyscy sobie zdają sprawę – jest autorką podręcznika “Tęczowe rodziny w Polsce. Prawo a rodziny lesbijskie i gejowskie”. Wydawnictwa czyjego? Kampanii Przeciw Homofobii – podkreślał poseł Ruchu Narodowego. Winnicki przyznał, że nie dziwi się, że kandydatka PiS nie jest jednoznaczna w kwestiach pryncypialnych z katolickiego punktu widzenia. – Nie dziwię się dlatego, że w najbliższy piątek w kilkuset polskich szkołach będzie “Tęczowy Piątek”. Za waszych rządów. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na Węgrzech zlikwidowali właśnie gender studies, w Polsce, w polskich szkołach, pod panią minister Zalewską jest “Tęczowy Piątek”, a pod rządami pana ministra Gowina cały czas jest propaganda gender studies – mówił Winnicki i dodał: Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach! To jest skandaliczne, że takie rzeczy się dzieją!”.

DORZECZY.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY