Wszechpolacy protestują przeciwko próbie homoindoktrynacji dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

homoseksualizm_zabojstwo_dziecka_medianarodowe.com / fot. pixabay.com

1 października zakończyły się zapisy na skierowany do szkół tzw. “Tęczowy Piątek”. Przedstawiciele opolskich organizacji narodowych postanowili zorganizować konferencję prasową aby poinformować rodziców o próbie homoindoktrynacji ich dzieci.

Podobne konferencje odbywają się w całej Polsce. Wszechpolacy przestrzegają, że “Zorganizuj Tęczowy Piątek w swojej szkole” to sztandarowe hasło inicjatywy przeprowadzanej przez Kampanię Przeciw Homofobii. W jej myśl każdy nauczyciel, rodzic a nawet uczeń może zorganizować w swojej szkole wydarzenie będące w istocie promocją dewiacji.

Podczas konferencji proponuje się, aby w szkołach podpierać się „Rodzicielskie oświadczenie wychowawcze” utworzone przez Instytutu Ordo Iuris jako element obrony przed tego typu „lekcjami”. Złożenie przez rodzica oświadczenia w szkole będzie jednoznacznym wyrazem braku zgody na udział dziecka w “Tęczowych Piątkach”. Ordo Iuris deklaruje także wsparcie prawne dla rodziców.

Składając oświadczenie rodzic jednoznacznie odmawia udziału swego dziecka we wszelkich wykraczających poza program szkolny działaniach propagandowych, opartych na ideologii gender, ideologicznych koncepcjach płci „kulturowej” lub „społecznej”, oraz tożsamości płciowej i seksualnej. Udział w takich zajęciach wymagać będzie pisemnej zgody rodziców, po przedstawieniu im konspektu zajęć organizowanych w szkole.

ordoluris/mw

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY