Prokuratura Krajowa – ,,Misiek” usłyszał zarzuty

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Paweł M. ps. Misiek usłyszał zarzuty w krakowskim wydziale Prokuratury Krajowej. Dotyczą one m.in. przestępczości narkotykowej i kierowania zorganizowaną grup przestępczą. ,,Misiek” nie przyznał się do winy. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o areszt.

Pawłowi M. zostały przedstawione zarzuty do których się nie przyznał i odmówił składania wyjaśnień. Prokurator kieruje do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania – powiedziała rzecznik PK Ewa Bialik.

Misiek w przyszłym tygodniu usłyszy kolejne zarzuty. Oddział Prokuratury Krajowej w Katowicach zarzuca mu m.in. kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, pobicie, czy rozboje.

Dżamal Chaszodżdżi został zabity w saudyjskim konsulacie w Stambule

Paweł M. został w czwartek w nocy przewieziony samolotem z Warszawy do Mediolanu. Aresztowano go we wrześniu we Włoszech. Decyzją tamtejszego sądu przed kilkunastoma dniami wyszedł na wolność z nakazem codziennego zgłaszania się na policję.

,,Misiek” uznawany jest za lidera pseudokibiców Wisły Kraków. W 1998 r. podczas meczu Wisła Kraków – AC Parma rzucił nożem we włoskiego piłkarza Dino Baggio raniąc go. Został za to skazany na 6,5 roku więzienia. Dwukrotnie otrzymał też wyroki za pobicia.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY