Podpalił dziewczynkę, poranił zakładniczkę i chwalił Allaha – niemiecka policja sprawdza czy to incydent terrorystyczny

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Niemiecka policja.

/ fot. flickr.com

Jak podał Polsat News, niemiecka policja sprawdza, czy wczorajszy “incydent” na Dworcu Głównym w Kolonii miał związek z terroryzmem. Chodzi o sytuację, kiedy 55-letni Syryjczyk oblał substancją łatwopalną i podpalił 14-letnią dziewczynkę, potem wziął zakładniczkę, którą przez dwie godziny przetrzymywał, ranił krzycząc “Allah akbaru”.

Muzułmański bandyta najpierw oblał substancją łatwopalną i podpalił 14-letnią dziewczynkę. Potem napastnik zapalił własnoręcznie przygotowany koktajl Mołotowa w dworcowej restauracji szybkiej obsługi, ale duża ilości tłoczonej z systemu przeciwpożarowego wody mu go zgasiły.

Następnie wziął zakładniczkę i zabarykadował się w aptece, która znajduje się w pobliżu restauracji. Miał krzyczeć, że jest “członkiem terrorystycznej organizacji Państwo Islamskie (IS)”. Po dwóch godzinach mężczyzna, który miał przy sobie jednorazową butlę gazową i substancję łatwopalną, został obezwładniony przez policję. Podczas akcji policji odniósł poważne obrażenia. Jego zakładniczka jest lekko ranna.

Znaleziono przy nim dokumenty 55-letniego Syryjczyka, gwarantujące mu pobyt tolerowany w Niemczech do połowy 2021 roku. Wcześniej był już znany z różnego rodzaju przestępstw.

Komentarz wSensie: Jeżeli podpalanie dzieci nie jest “incydentem” terrorystycznym, to co nim jest? W takich przypadkach nakazana jest bezwględna likwidacja źródła zagrożenia, najlepiej za pomocą kuli snajpera w głowę, a ten typ niestety przeżył.

POLSATNEWS/WSENSIE

https://medianarodowe.com/szokujace-prognozy-astrofizyka-stephen-hawking-przed-smiercia-mowil-o-rasie-nadludzi/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY