W stolicy odbędzie się dziś protest przeciwko masowej imigracji. Bosak: Mówimy “nie” polityce rządzących

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziś przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów odbędzie się manifestacja pod hasłem “Polacy przeciwko masowej imigracji”. Organizatorami są m.in. Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska. Uczestnicy manifestacji będą protestować przeciw napływowi do Polski ludności spoza Europy, m.in. imigrantów z krajów muzułmańskich.

Organizatorzy protestu podkreślają, że rząd Zjednoczonej Prawicy otworzył rynek pracy dla Ukraińców i Białorusinów, a teraz chętnie wspiera imigrację z Azji.

– Mówimy “nie” polityce rządzących, która opiera się na zatajaniu przez nich faktycznej skali imigracji w Polsce – powiedział wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

– Mamy największą w powojennej Europie jednorazową imigrację jednego narodu do drugiego państwa. Mamy ponad milionową imigrację Ukraińców do Polski. Dodatkowo rząd otworzył poufne rozmowy na szczeblu rządowym z szeregiem państw azjatyckich, ażeby ściągać tu imigrantów. Są to także państwa muzułmańskie, jak Bangladesz czy Uzbekistan. Mówi się także o ściąganiu dużych grup imigrantów z Azji Wschodniej: z Chin, Wietnamu, a nawet Filipin. Jesteśmy temu wszystkiemu przeciwni. Nie chcemy w Polsce multikulturalizmu – podkreślał Krzysztof Bosak.

WSENSIE

 

https://medianarodowe.com/posel-slawomir-nitras-ma-klopoty-sprawe-bada-policja/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY