Poseł Sławomir Nitras ma kłopoty. Sprawę bada policja

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Wikimedia Commons

Poseł PO i kandydat na prezydenta Szczecina Sławomir Nitras ma kłopoty. W Szczecinie spowodował kolizje z autobusem. Wszystko przez to, że zaparkował samochód na przystanku autobusowym. Sprawę bada policja.

Przez to, że auto zostało zaparkowane w nieprawidłowym miejscu, kobieta kierująca autobusem zarysowała Audi A6 należące do polityka. Po zdarzeniu kobieta zamknęła się w autobusie, ponieważ bała się awanturującego się posła, który zarzucał jej, że chciała zabić jego rodzinę, która była w aucie.

Poseł PO zaparkował niezgodnie z przepisami, na przystanku autobusowym, w konsekwencji doszło do kolizji z autobusem — powiedział Radiu Szczecin Włodzimierz Sołtysiak, prezes Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie.

Z relacji kierowcy autobusu wynika, że kierowca samochodu osobowego zachowywał się dość emocjonalnie w stosunku do kierowcy autobusu, wskazując wręcz, że prowadząca autobus chciała zabić rodzinę, która była w samochodzie — dodaje.

Pani wystraszyła się, zamknęła w pojeździe i wezwała służby centrali ruchu — podkreśla Sołtysiak.

Poseł Sławomir Nitras mimo kilkukrotnych próśb Radia Szczecin nie odpowiedział na pytanie dlaczego złamał przepisy ruchu drogowego i był agresywny wobec kobiety prowadzącej autobus.

ems/Radio Szczecin

https://medianarodowe.com/michal-kolodziejczak-w-ostrych-slowach-o-ministrze-suskim-idiota/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY