Ruch Narodowy przeciwko imigracji. Będzie pikieta przed Kancelarią Premiera

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Działacze organizacji narodowych nawołują do udziału w pikiecie zwołanej na 15 października w Warszawie. Hasło manifestacji brzmi “Polacy przeciwko masowej imigracji”.

Zaproszenie do udziału w pikiecie pojawiło się w internecie jako wydarzenie na popularnym portalu społecznościowym. Odpowiedzialni za profil spotkania są organizatorzy Marszu Niepodległości, który rokrocznie już odbywa się w stolicy 11 listopada.

Pikieta 15 października przed Kancelarią Premiera (Al. Ujazdowskie) ma trwać od 18.00 do 20.00. Została zwołana jako wyraz sprzeciwu wobec polityki migracyjnej rządu.

Organizatorzy uzasadniają swoje stanowisko w krótkiej notce:

“PiS obiecywał, że nie będzie sprowadzał obcych kulturowo imigrantów, a tymczasem na polskich ulicach jest ich z każdym dniem coraz więcej. Najpierw rynek pracy został otwarty dla gości z Ukrainy i Białorusi, a teraz zmieniane jest prawo i w coraz większym stopniu rząd wspiera imigrację z Azji. Na szczeblu rządowym prowadzone są niejawne rozmowy w tej sprawie, a ustalenia ukrywane są przed opinią publiczną. Jednak statystyki nie kłamią – trwa dynamiczny wzrost napływu ludności spoza Europy do Polski.”

Ruch Narodowy wraz ze sprzeciwem wyraża jasne stanowisko, że nie popiera “zgody na proces” sprowadzania migrantów, i nie chce “okłamywania społeczeństwa” o sytuacji migracyjnej.

“Nie chcemy multikulti. Nie popełniajmy błędów Zachodu. Stop masowej imigracji do Polski!” kończy się odezwa na stronie internetowej.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA<<

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY