Promujmy polskie wartości w Szczecinie – pomóż patriotom walczyć z lewactwem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Szczecinie od wielu lat organizacje patriotyczne walczą o pamięć historyczną i czczą bohaterów narodowych. Niestety – ponoszą w związku z tym duże koszty. Dlatego powstała zbiórka, która pomoże promować polskie wartości na Pomorzu Zachodnim!

W Szczecinie od wielu lat działa Porozumienie Środowisk Patriotycznych, które nie tylko działa na polu historycznym, ale również przeciwdziała dewiacji i promocji wszelkich zboczeń.

W ostatnim czasie PŚP zorganizowało szereg akcji, które mają promować w Szczecinie polskie, tradycyjne wartości. W związku z kontrakcją wobec tzw. I Marszu Równości poniesiono koszty, a lokalną organizację czekają kolejne. Pomóżmy w walce z lewactwem i wpłaćmy symboliczną kwotę, aby wspólnie pokazać sprzeciw wobec lewackich ideologii.

Jak wpłacić? To proste – wystarczy kliknąć w link [KLIK] i dokonać wpłaty za pomocą portalu zrzutka.pl – przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Zebrane środki zostaną wykorzystane także na organizacje marszy (m.in. Szczecińskiego Marszu Niepodległości czy Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych), tworzenie transparentów, druk ulotek czy plakatów.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY