Salvini i Le Pen deklarują stworzenie “innej Unii Europejskiej”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Marine Le Pen i Matteo Salvini zadeklarowali, że będą pracować nad stworzeniem innej Unii Europejskiej – z odmiennymi wartościami i zasadami niż te, które obecnie wyznają lewicowy politycy.

Marine Le Pen gościła we Włoszech na zjeździe włoskiej organizacji związkowej UGL. Spotkanie odbyło się w Rzymie, gościł na nim również Matteo Salvini.

Znajdujemy się w historycznym momencie. W maju zdołamy doprowadzić do powstania Unii, dla której punktem wyjścia będą nowe wartości, przeciwko globalizacji – mówiła Le Pen, odnosząc się do wyborów do Parlamentu Europejskiego, które mają odbyć się w maju 2019 roku. To walka, którą prowadzimy razem z Matteo Salvinim w przekonaniu o potrzebie zmiany w Europie.

Salvini zaznaczył, że propagandowa polityka europejskich polityków nie przełoży się na słupki sondażowe, a obywatele głosują niezależnie od nagłówków w gazetach – W imieniu rządu mówię, że nie cofniemy się. Niech ten, kto chce spekulować na włoskiej gospodarce wie, że traci czas – oświadczył wicepremier.

forsal

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY