Wojciech Cejrowski ostro skrytykował Andrzeja Dudę. “Boże ratuj Polskę!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski / Fot. Wikimedia Commons

Nie milkną komentarze po wczorajszym spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w Białym Domu. Obaj przywódcy podpisali ważną deklarację, ale uwagę internautów przykuł pewien szczegół. Do niego w ostrych słowach nawiązał również Wojciech Cejrowski.

Prezydent Andrzej Duda i prezydent Donald Trump podpisali w ramach porozumień bilateralnych porozumienie o wzajemnej współpracy obu państw w zakresie handlu, bezpieczeństwa, energetyki i inwestycji.

“Polsko-amerykańska deklaracja wytycza nowe ścieżki na przyszłość – zacieśniania współpracy militarnej, w dziedzinie bezpieczeństwa energetycznego, w dziedzinie szeroko pojętego biznesu, także w kontekście współpracy w ramach Trójmorza.” – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Przy okazji tego wydarzenia uwagę internautów przykuł pewien szczegół. Otóż Andrzej Duda podpisywał dokument… na stojąco podczas, gdy amerykański prezydent siedział w swoim fotelu. Zdaniem krytyków jest to wyraz lekceważenia.

W podobnym tonie wypowiedział się znany podróżnik Wojciech Cejrowski. “To nie wymaga komentarza.
A jeśli ktoś nie rozumie w czym problem, to jest dudą smaloną.” – napisał Cejrowski w mediach społecznościowych, załączając wymowną fotografię.

“PS. Boże ratuj Polskę. Daj nam jakiegoś Paderewskiego II, który wie kiedy się siedzi, a kiedy stoi.” – dodał.

medianarodowe.com / facebook

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY