Wszechpolacy wspomagają Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W minionym tygodniu działacze Młodzieży Wszechpolskiej w Rzeszowie odwiedzili Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, by przekazać podopiecznym wyprawkę szkolną.

Dzieciaki, które zostały obdarowane przyborami szkolnymi były bardzo ucieszone. Torby pełne flamastrów, kredek, farb, zeszytów oraz wielu innych potrzebnych w szkole artykułów na pewno przydadzą się w rozpoczynającym się właśnie nowym roku szkolnym.

Działacze MW z Rzeszowa przekazując podopiecznym Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta wyprawkę szkolną zostali obdarowani wieloma uśmiechami i uściskami! Zeszyty, kredki, flamastry, farbki i wiele innych, udało się zebrać dzięki życzliwości wielu osób.

Wszechpolacy od dawna pomagają w ten sposób uczniom z wielu miejscowości w Polsce dbając w ten sposób o polską młodzież. Młodzież jest skarbem przyszłości Narodu, źródłem jego sił i gwarancją ciągłości pokoleń. Domaga się równych i godnych szans na rozwój, pracę i życie w dobrobycie, wymaga zaś ochrony od moralnego i obyczajowego zepsucia – podkreślają Wszechpolacy w swojej deklaracji ideowej.

mw.org.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY