R. Winnicki ostro w Sejmie: “Na Polskę dokonuje się inwazja imigrancka”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot.WikimediaCommons

Prezes Ruchu Narodowego ostro w Sejmie na temat napływu imigrantów do Polski – Na Polskę dokonuje się inwazja imigrancka – podkreślał Robert Winnicki.

Polska doświadcza zalewu przybyszów z Ukrainy, Chin, Bangladeszu, Indii, Uzbekistanu. Mowa jest o sprowadzaniu milionów Filipińczyków. Taka jest prawda. Państwo, którzy rządzą oszukali wyborców. Państwo obiecywali – żadnych imigrantów, a dziesiątki tysięcy tylko z państw Azji Południowo-Wschodniej wjeżdżają co roku za waszych rządów – mówił poseł.

Poseł Winnicki zarzucił szefowi MSWiA, że masowo wydaje zezwolenia na pobyt dla imigrantów. Zwrócił uwagę, że PiS ściąga do Polski miliony przybyszów ze Wschodu.

Dokonuje się inwazja imigrancka, a Polska jest dzisiaj najbardziej otwartym na imigrację państwem Europy. To przez Polskę wjeżdżają muzułmanie, wjeżdżają ludzie z całej Azji, a premier Morawiecki podpisał deklarację z Marrakeszu. Potrzeba poważnej debaty. Sejm musi nad tym debatować – apelował.

O inwazji imigrantów mówią także inni narodowcy. W tej kwestii wypowiada się także Krzysztof Bosak. Podkreśla na Twitterze, że to Prawo i Sprawiedliwość jest winne napływowi imigrantów do Polski.

radiomaryja/MN

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY