Skazany za pedofilię i gwałty twierdzi, że jest kobietą. Zamknięto go w więzieniu z… kobietami

REKLAMA

Pedofil i oskarżony o wielokrotne gwałty oświadczył, że czuje się kobietą. Mężczyznę postanowiono zamknąć więc… w więzieniu dla kobiet i dzieci.

Sytuacja miała miejsce w Anglii. Jak donosi portal gosc.pl skazany to David Thompson znany także jako Stephen Wood. Mężczyzna nie przeszedł pełnej operacji „zmiany płci”. Mimo to sąd stwierdził, że może przebywać w więzieniu dla kobiet.

Mężczyzna był karany za pedofilię, został także oskarżony o wielokrotne gwałty. Do wielu z nich przyznał się w sądzie. Jednocześnie twierdził, że czuje się kobietą i przyjął damskie imię i nazwisko – Karen White.

Gwałciciel podczas rozprawy powiedział, że nie pociągają go kobiety. Skarżył się także na swoje problemy z erekcją – to wystarczyło, aby sędzia zamknął go w więzieniu o lekkim rygorze, przeznaczonym dla kobiet z dziećmi.

W więzieniu osoby skazane mogą się nie tylko spotykać z innymi osadzonymi, znajduje się tam także oddział dla matek z dziećmi do dwóch lat. Mężczyzna, który podawał się za kobietę, po kliku dniach zaczął molestować cztery kobiety. White/Thompson/Wood twierdził jednak, że wykorzystał seksualnie dwie z nich.

Oskarżony po kolejnych atakach na kobiety w więzieniu został przeniesiony do więzienia dla mężczyzn.

gosc.pl

 

REKLAMA

Komentarze