Henry Cavill zagra Geralta w serialu „Wiedźmin” od Netflixa!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jedna z największych zagadek serialu „Wiedźmin” od Netflixa została rozwiązana. Po wielu miesiącach spekulacji wiadomo już, że główną rolę w produkcji zagra Henry Cavill.

Już na początku sierpnia mówiło się, że to właśnie Cavill może otrzymać rolę Geralta z Rivii. Sam aktor przyznał wówczas, że jest fanem serii książek Andrzeja Sapkowskiego i chętnie odwzorowałby główną postać. Teraz wiadomo już, że jego życzenie się spełni.

Doniesienia o obsadzie pojawiły się w amerykańskich serwisach Hollywood Reporter oraz Variety. Następnie potwierdził je sam aktor zamieszczając na Instagramie grafikę z charakterystycznym podpisem w formie listu do Vesemira w Kaer Morhen. „Proszę wziąć pod uwagę, że rzadko tam bywam. Uśmiercanie potworów jest, jakie jest. Odpowiedzi będą więc nieliczne, jeśli w ogóle będą” – czytamy.

Henry Cavill znany jest głównie jako odtwórca roli Supermana w filmach od DC. Oprócz tego zagrał między innymi postać Napoleona Solo w filmie „Kryptonim U.N.C.L.E.”, a ostatnio wcielił się w Augusta Walkera w filmie „Mission: Impossible – Fallout”.

WMERITUM.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY