Wszechpolacy zakłócili akcję lewaków “Baby Shoes Remember”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. MW

Wszechpolacy w wielu miastach Polski, przeszkodzili środowiskom liberalno-lewicowym, w przeprowadzaniu antyklerykalnego happeningu “Baby Shoes Remember”.

Happening polegał na wywieszeniu dziecięcych butów i kartek z hasłami o “pedofilach w sutannach” na bramach przed kościołami. Miał on rzekomo na celu nagłośnienie problemu pedofili w Kościele. W rzeczywistości był to kolejny przejaw ideologicznej walki z Kościołem.

W niektórych miastach działacze MW uniemożliwili przeprowadzenie akcji, w pozostałych ściągali dziecięce buty, powieszone przez organizatorów happeningu na ogrodzeniach kościołów.

Trzeba powiedzieć jasno, pedofilia jest strasznym zjawiskiem, z którym trzeba walczyć przy użyciu najbardziej zdecydowanych środków. Mamy jednak w tym przypadku do czynienia z hipokryzją środowisk liberalno-lewicowych. Znamienną rzeczą jest, że to lewica w wielu krajach walczy o legalizację pedofilii. Dodatkowo, dane prezentowane przez wspomniane środowiska, są z zasady zmanipulowane i pozbawione odpowiedniej weryfikacji, w celu oczernienia Kościoła Katolickiego.

Każdy przypadek pedofilii w Kościele powinien zostać napiętnowany. Nie pozwolimy jednak na oczernianie całej instytucji Kościoła. Dziecięce buty zdjęte przez Wszechpolaków, zostały przekazane domom samotniej matki, domo dziecka oraz placówkom Caritasu – podkreślają Wszechpolacy.

mw.org.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY