Robert Winnicki: “Łżesz w żywe oczy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

W taki sposób poseł Robert Winnicki wyraził się o polityku PiS-u Dominiku Tarczyńskim. “Jest notorycznym, bezczelnym i świadomym tego co robi – kłamcą” – napisał prezes Ruchu Narodowego na Twitterze. 

Roberta Winnickiego oburzyła hipokryzja posła Tarczyńskiego, otóż poseł PiS wielokrotnie podkreślał, że Polska nie przyjmie ani jednego imigranta. Tymczasem za rządów premiera Morawieckiego liczba imigrantów stale rośnie. Ponadto poseł Winnicki zarzuca Tarczyńskiemu i TVP manipulację w tym temacie.

TVP Info cytuje wypowiedź Tarczyńskiego:

“w Polsce żyje się lepiej, bo nie ma ani jednego muzułmańskiego imigranta”.

Robert Winnicki zarzucił mu kłamstwo.

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Dominik, łżesz w żywe oczy.

TVP Info 

@tvp_info

.@D_Tarczynski – w Polsce żyje się lepiej, bo nie ma ani jednego muzułmańskiego imigranta#wieszwięcej https://www.tvp.info/38639672/tarczynski-pokazuje-szwedom-jak-zyje-sie-w-polsce-gdzie-jestescie-wikingowie 

jestem tu, bo chce;@elzbietawilczak

bardzo nieładnie! a wystarczyłoby się spotkać i rozmawiać; no i nade wszystko znać poruszany problem – od podszewki i w niuansach!

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Problem jest jeden – taki, że poseł Tarczyński w temacie zalewu imigrantów, który PiS funduje Polsce, jest notorycznym, bezczelnym i świadomym tego co robi – kłamcą.

Poseł Winnicki zarzuca rządowi premiera Morawieckiego, że polskie władze cały czas wydają imigrantom pozwolenia na pobyt i pracę, pomimo wielu deklaracji, że Polska nie przyjmie ani jednego imigranta.

“Nie potrzeba żadnego lewactwa u władzy – wystarczy taka „prawica” a w dekadę będziemy mieli płonące przedmieścia” – ocenił prezes Ruchu Narodowego.

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Oto co zakłamany, pisowski rząd robi z Polską. Są za to odpowiedzialni BEZPOŚREDNIO bo wojewodowie mianowani przez rząd wydają zgody na pobyt i pracę.

Nie potrzeba żadnego lewactwa u władzy -wystarczy taka „prawica” a w dekadę będziemy mieli płonące przedmieścia.

@SmunioPst

Cieszy mnie to, że nie tylko ja i narodowcy zauważamy zmianę etniczną w Warszawie.

Wiele kobiet – w tym moja – boją się chodzić same wieczorami, ponieważ bandy przybyszów z Bliskiego Wschodu, Azji, czy Indii chodzą np. po Ogrodzie Saskim, czy innych ciemniejszych miejscach…

Zobacz obraz na Twitterze

źródło: twitter.com, dorzeczy.pl 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY