“Anarchistyczna lewica szkoli urzędników”. Jest wynik kontroli poselskiej w Ratuszu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. twitter.com

Dziś w południe posłowie Winnicki, Rzymkowski i Józwiak weszli do warszawskiego ratusza, aby skontrolować decyzję o rozwiązaniu Marsz Powstania Warszawskiego. 

Jak informowaliśmy wcześniej delegacja posłów na czele z Robertem Winnickim, weszła do warszawskiego ratusza celem przeprowadzenia kontroli w Biurze Zarządzania Kryzysowego, gdzie dyrektorem jest Ewa Gawor, która jak odkrył prof. Cenckiewicz w latach ’80 pracowała w MSW Czesława Kiszczaka.

Kontrola posłów

Zanim jednak posłowie weszli do biur i gabinetów zostali przetrzymani przez ochronę i sekretarkę, którzy uniemożliwiali dokonanie kontroli poselskiej. Posłowie wezwali policję, a ta podjęła interwencję. Mimo, że urzędnicy działali na zwłokę i opóźniali kontrolę, nie udało im się przed nią uchylić.

Po trwającej ponad godzinę kontroli posłowie wyszli z budynku i zorganizowali krótka konferencję. Robert Winnicki mówił:

-Radykalna, anarchistyczna lewica szkoli urzędników jak walczyć z patriotycznymi wydarzeniami. To wynik naszej kontroli, ale ona nie jest jeszcze zakończona. Wiele informacji jest rozproszonych po kilku działach. Chcemy dowiedzieć się, kto finansował te lewackie szkolenia.

Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 tak skomentował przeprowadzona kontrolę:

-Po przejrzeniu dokumentów na bazie których opierali się urzędnicy możemy stwierdzić, że flaga biało-czerwona to symbol faszystowski. To jakaś aberracja.

Anarchista szkoli urzędników

Jak dowiedzieli się posłowie szkolenie z zakresu “symboli zakazanych” przeprowadził skrajnie lewicowy Instytut Bezpieczeństwa Społecznego, którego prezesem jest Jacek Purski. Kim jest Jacek Purski? To działacz Stowarzyszenia “Nigdy Więcej” i człowiek odpowiedzialny za burdy na Marszu Niepodległości w 2012 roku. To nie kto inny, ale Purski organizował wyjazdy dla niemieckiej Antify.

Kolejnym ważnym wątkiem jest to, że dyrektor Ewa Gawor stoi bezpośrednio za decyzją o rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego. To ona osobiście podjęła taką decyzję 1 sierpnia.

Cała konferencja poniżej.


  MEDIANARODOWE.COM

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY