Tommy Robinson znowu stanie przed sądem

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Znany Brytyjski aktywista Tommy Robinson, który niedawno wyszedł z więzienia, ponownie stanie przed sądem. Powody są niejednoznaczne, podobnie jak na przełomie maja i czerwca.

Najwyższy sędzia w Wielkiej Brytanii osądził, że Tommy Robinson został bezprawnie zamknięty w więzieniu. Brytyjski wymiar sprawiedliwości robi wszystko by Robinson trafił za kraty.

Tommy Robinson dopiero co opuścił więzienie po 2 miesiącach aresztu. W tym czasie wielokrotnie grożono mu śmiercią, niesłuszną karę odbywał w izolatce w celu uniknięcia starcia z muzułmańskim więźniami.

Kolejny proces ma odbyć się 4 września. Sam Robinson w rozmowie z mediami oznajmił, że boi się ponownego zamknięcia w więzieniu, ponieważ grożono mu śmiercią.

Brytyjski portal “Metro” publikuje analizę grafologiczna pisma z korespondencji Robinsona. Wynika z niej, że “Robinson jest niedojrzały, mściwy, jest manipulatorem, ma niską samoocenę i chce uciec ze swojego życia.” Te doniesienia potwierdzają, że Brytyjczyk żyje w permanentnym strachu i groźby muzułmańskich więźniów są realne.

Praktyki brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości coraz bardziej przypominają sowieckie, które polegały na wypuszczaniu i ponownym aresztowaniu więźniów.

źródła: euroislam.pl, metro.co.uk

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY