Para Niemców skazana za sprzedż chłopca pedofilom

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Niemieckie małżeństwo zostało skazane na 12 i pół roku więzienia za molestowanie seksualne własnego dziecka i jego sprzedaż pedofilom.

Przypadek molestowania połączony ze sprzedażą dziecka zszokował opinię publiczną w Niemczech. Zdaniem sądowych biegłych z Fryburga skazana kobieta “nie umie okazywać uczucia empatii i miłości do własnego dziecka”.

Partner matki dziecka był już karany wcześniej za pedofilię. Teraz otrzymał wyrok 12 lat więzienia. Nawet po odbyciu tej kary nie wyjdzie na wolność.

Oboje znęcali się nad chłopcem, swoje godne potępienia czyny filmowali i umieszczali na pedofilskich internetowych forach. Według śledczych niemiecka para wielokrotnie molestowała seksualnie 10-latka.

Poza wyrokiem pozbawienia wolności para została również obciążona 42 tys. euro odszkodowania dla chłopca oraz innej dziewczynki, która czasowo znajdowała się pod ich opieką.

Skazana 48-latka przekazała za adwokatem, że nie zamierza odwoływać się od wyroku, aby oszczędzić synowi dalszej gehenny w sądzie. Partner kobiety nie czuje się winny znęcania nad dzieckiem. Molestowany 10-latek znajduje się w rodzinie zastępczej i nie brał udziału w rozprawach. Jego prawnik przekazał dziennikarzom, że „dobrze się czuje w tych okolicznościach”.

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY